O dodávateľovi

Home / O dodávateľovi

Naším dodávateľom je nemecká výrobná spoločnosť s drogistickým tovarom Dalli-Werke, ktorá bola založená v roku 1845, ako rodinný podnik. V súčasnej dobe je spoločnosť Dalli-Werke GmbH druhým najväčším výrobcom tohto tovaru v Európe. Spoločnosť Dalli-Werke si zakladá predovšetkým na stálej kvalite svojich výrobkov a drží sa hesla, že aj za menej peňazí si človek môže kúpiť kvalitný produkt.

Výrobky tejto spoločnosti sú známe v západnej Európe, najmä v Nemecku, Francúzsku, Španielsku a Rakúsku, kde sú predávané v obchodných reťazcoch ako je Kaufland, Aldi, Real Market, Makro, DM drogerie a v mnohých ďalších.

Spoločnosť Dalli-Werke vyrába širokú škálu pracích prostriedkov, od univerzálneho pracieho prášku a gélov, až po špeciálne pracie prostriedky určené napr. na pranie športového a outdoorového oblečenia alebo oblečenia pre alergikov. V našej ponuke si isto každý nájde taký prací prostriedok, ktorý mu vyhovuje a ktorý potrebuje.

Spoločnosť Dalli–Werke zamestnáva v súčasnej dobe viac ako 2000 zamestnancov. Spoločnosť Dalli–Werke kladie dôraz na ochranu životného prostredia a hospodárenie s energiou, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou jej obchodných procesov, vrátane plánovania prevádzky, úpravy a vyradení z prevádzkových jednotiek, alebo činností.

Tradícia, hodnoty, dôvera, skúsenosti, spôsobilosť, vášeň z nás urobili to, čo dnes sme. Atraktívna značka pre obchodovanie a zákazníkov.

Politika kvality: Hlavným cieľom značky dalli je vyrábať výrobky najvyššej kvality, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky zákazníkov a ktoré sú zároveň za skvelú cenu. Spoločnosť Dalli-Werke sa neustále stará o štandardy kvality v ich zariadeniach. Pokyny pre riadenie kvality v továrňach Dalli–Werke sú realizované na základe noriem ISO 9001 a BRC Global Standard. Výrobky značky dalli sú veľmi bezpečné a dermatologicky testované. Dalli má vo svojej ponuke výrobky pre deti a alergikov a osoby s kožnými problémami. Kvalita pracích prostriedkov z rady dalli med bola potvrdená nemeckou asociáciou pre liečbu alergií a astmy DAAB, ktorá je stará 117 rokov.

dalli – to je kvalita vyrobená v Nemecku

 

fabrika dod